2018-10-14 Ποικιλϊάδα

Καραφλα… διαβασε με την ησυχία σου φιλε.

Στους προπονησα

:love_you_gesture::love_you_gesture::love_you_gesture:

6 Likes

Μη βαζετε βολτες ρε χαμενα μεχρι να φτιαξω το drz… δε μπορω να αντισταθω αφου!!! (πηγεντε κρυφα :stuck_out_tongue_winking_eye:)

Ποικιλιαδα στα γρηγορα σημερα… μπραπα μπρουπα

Ε σιγα μη τους αφηνα μονους τους :heart_eyes:

7 Likes

Οσο το παρταλι του μονικερ περναει τα ψυχολογικα του… ενας νεος ερωτας γεννιεται.

#αγαπη_μονο_ρε

9 Likes

Ανηφορια κατηφορια… και αγκαλιτσες με τις πετρες :stuck_out_tongue_closed_eyes:

.

#δε_μασαμε_λεμε
.

Μιαμισι ωριτσα ετσι για ξεσκουριασμα, καλα ητανε. Τα μαναρια συνεχισαν για μπιστα.

Οσο ο καραφλας τετραγωνιζει τον κυκλο, βαρατε προπονησεις :love_you_gesture:

7 Likes

#egkavlosamen

:metal:t6::metal:t6::metal:t6::metal:t6::metal:t6::metal:t6::metal:t6::metal:t6::metal:t6::metal:t6:

:trelenomai: :trelenomai: :trelenomai:

4 Likes

Εγώ ένα πράγμα έχω να πω …μαλάκα Μήτσο φτιάξε γρήγορα το DRZ,μου πληγώνεις τον εγωισμό όταν περνάς αέρα με την μπετονιέρα σε σημεία που εγω το παίρνω στα χέρια :sweat_smile: .

Τελικά δεν πήγαμε στο πιστάκι αλλά χωθήκαμε σε ανηφορικό πέτρινο (τι άλλο) μονοπάτι που ανέβασε λίγο τους σφιγμούς και το γαλακτικο οξύ και καταλήξαμε για μπυρίτσα για να επανέλθουμε σε νορμάλ κατάσταση :beers: .
Άλλες φωτογραφίες από μένα δεν … γιατί το κινητό γ@μιέται.

7 Likes

Μην αγχωνεσαι… … θα βομβαρδισει ο Στεφ σε λιγο

3 Likes

Σωθήκαμε :rofl:

2 Likes

Είναι προφανές ότι του είπανε ότι θα πάνε σε πιστάκι μπας και ξεφορτωθούν την μπετονιέρα, όχι γιατί τους καθυστερούσε αλλά γιατί τους πήδαγε την ψυχολογία. Αφού τον ξεφορτώθηκαν πήγαν να πιουν μπύρα γιατί ήταν ήδη ξεθεωμένοι. Φήμες λένε ότι ο @Mitch συνέχισε σε κάτι συχτήρια γιατί δεν είχε χορτάσει.

3 Likes

Είχα βγάλει γύρω στα 2 γίγα φωτογραφίες και βίντεο.
Για να μη ρίξω το φόρουμ πήγα να τις ανεβάσω σε ftp server αλλά τελικά δεν πήγε καλά γιατί αποδείχτηκε πως ο ftp που διάλεξα ήταν For The Puts…
Λέω, δε μπειράζει… θα τις ανεβάσω σε cloud… και ενώ όλη μέρα σήμερα είχε συννεφιά, τώρα έχει ξαστεριά ρε φίλε!! Οπότε φίλοι μου καταλαβαίνετε… ότι είδατε, είδατε.:stuck_out_tongue_winking_eye:

:joy::rofl:

6 Likes

@Mitch για δε τσι κρήτης τα καμώματα με τσι μπετονιέρες… να ιδούν.

Παρασυρης και Μαρκας… παληκαρια απο τα λιγα

1 Like

Fixed :+1:

3 Likes

Άλλη φορά να τις δίνεις στον χάκερ (aka @MoNiker), τις ανεβάζει σε μετεωρολογικό δορυφόρο χρησιμοποιώντας botnet από drones που έχουν κάνει highjack οπτικές ίνες του βασικού κορμού του internet νότια της Κρήτης. :+1:

5 Likes

Εσένα καμάριμ πότε θα σε δούμε στο βουνό να σου σπικάρω δύο φωνήεντα?

1 Like

:nun:

1 Like

Κανε υπομονη… έρχεται εκεινο το μικρο διαστημα που του πεφτουν τα πουπουλα και βγενει για λιγο απο την τρώγλη του.

Απλα το νου σου, κοιτα να τον γλεντησεις γιατι δε διαρκεί για πολύ, ξαναμπαίνει μεσα και του χρόνου παλι

1 Like

Απροπονησιά στο φουλ παίδες… σήμερα είμαι πιασμένος. ( έκανα και μαλακία βέβαια που δεν ακολούθησα τις συμβουλές του μάστερ για διατάσεις…)

ΠΑΝΤΑ πριν και μετα…

να γυμναζεσαι και να διασκεδαζεις

3 Likes