Υμηττός / Λαυρεωτική 23-12-2018

Λίγες φωτό από τη βόλτα!

11 Likes

Πολύ ωραία μέρα. Μου λύθηκε η απόρια για το πως σκαρφαλώνουν τα φορτηγά. Να οριστεί μια μέρα απονομής για τους φορτηγατζίδες.

Αρχεία διαδρομής

Όλη η διαδρομή

Imitos to Lavrio Trimmed.gpx (843,3 KB)

After Party
Lavrio Sounio Anabisos.gpx (277,8 KB)

3 Likes

Νικόλα χάρηκα που σε γνώρισα φίλε!
Τα παραπάνω αρχεία είναι όλη η διαδρομή σε δυο μέρη;

Χρόνια πολλά Στέφανε. Και εγώ χάρηκα. Άλλαξα το προηγούμενο λινκ και έχω βάλει όλη τη διαδρομή. Μέχρι το καφέ και ένα μικρό κομμάτι που κάναμε ύστερα. Φριι το σερβ!!! :love_you_gesture:

2 Likes

@nkp είσαι κούκλος! Το κατέβασα!

Και λίγα λες. Για ρίξε μια ματιά γιατί ήταν το πρώτο μου recording ever με το κινητό αλλά δείχνει αρκετά accurate. Έτσι βγαίνου και σε άλλους? Απλά σε κάποια σημεία το τρακ βγαίνει λίγο εκτός κανα δυό μέτρα.

1 Like

Μια χαρά Νικόλα @nkp και στο base camp τρέχει πολύ σωστά και στο google earth που το είδα είναι πολύ accurate!
35 χλμ μέση ταχύτητα (διόλου άσχημα για τόσες μηχανές) και 114 χλμ διαδρομής. Σούπερ!

Μη νομίζεις κι εγώ τώρα τα παλεύω με τις καταγραφές και τα GPS…

Ποια εφαρμογή χρησιμοποίησες για την καταγραφή στο κινητό;

Κατέληξα τελικά στο Locus maps Pro

Ναι πήγαμε πολύ όμορφα. Είχαμε καλή ροη!

Γύρω στα €10 νομίζω είναι? δε χρειάζεσαι ούτε wifi για navigation και έχει πάρα πολλές δυνατότητες. Στη διαδρομή είδα ότι το application είχε κρασάρει αλλά η εγγραφή συνέχιζε κανονικά όπως βλέπεις. Πολύ καλη εφαρμογούλα. Ειδικά που έχω ένα κινητό μόνο για GPS χωρίς κάρτα κλπ.

Παίζει φυσικά και light που είναι δωρεάν.

1 Like

Αν μπορείς να μας έγραφες ένα review με μερικά screenshots θα σε ευγνωμονούσα

:wink:

1 Like

Με σκλαβώνεις. Κομμάτια να γίνει!

1 Like

Μερικες φωτο και απο εμενα μεχρι…να φτιαξω βιντεο(καποια στιγμη)
Χαρηκα που ειδα τον @Spyg μετα απο καιρο με το ομορφο xr.
Κατα τα αλλα ολα καλα,επερασαμε ομορφα :metal:

Την καλυτερη στο τελος :kissing_heart:

4 Likes

Ωραία βόλτα με καλή και σβέλτη παρέα.
Άντε ποτέ θα με βολτάρετε στα περιβόητα μονοπάτια της Πάρνηθας να σας δείξω μερικά κόλπα :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:;
Ps Ευχαριστούμε για το αρχείο Νίκο !

5 Likes

7 Likes

3 αναρτήσεις συγχωνεύθηκαν σε ένα υπάρχον νήμα: Βόλτα στα πέριξ