ΜΟΛΠ - Εντουρόβολτα στα Γεράνεια την Κυριακή 31/3/2019

Μαλλον θα πανε κατι ρεμαλια απο δω μεσα

“Το αθλητικό σωματείο ΜΟΛΠ διοργανώνει εντουροβολτα στα Γεράνεια την Κυριακή 31/3/2019.
Τα έσοδα της οποίας θα διατεθούν για φιλανθρωπικό σκοπό. Η συνάντηση και εκκίνηση του event θα γίνει δίπλα από το χυτα Λουτρακίου στο χώρο του scramble
(Συντεταγμενες:37.967958, 23.045930)
Η ώρα εκκίνησης θα είναι απο 09:00 - 12:00 και η διαδρομή θα είναι περίπου 60km σηματοδοτημενη με σήματα enduro και κορδέλες )
Η συμμετοχή ανέρχεται στο συμβολικό ποσό των 10€.”

2 Likes

Many thanks

Το ψήνω, θα γυρίσω καμπάνα το σάβαττο να μη μου καεί και λογικά θα είμαι έτοιμος!

Που έχεις μπλέξει παιδί μου;

3 Likes

Άμα μπορέσω να πάρω άδεια είμαι μέσα παίδες!!

1 Like

Θα επιχειρήσω αύριο την αλλαγή καμπάνας! και ίσως να αλλάξω και το δεξί καπάκι. Είναι η κρυφή της αδυναμία και θέλω επιτέλους να το τολμήσω για μελλοντική σιγουριά.

Αν ακόμα παίρνει μπροστά ένα καθαρισμό στο καρμυρατερ! Ένα τριήμερο έξτασης. Ειδικά αν μπορέσω να πάω και βόλτα :slight_smile:

1 Like

Στο έυχομαι μαν. Είναι ωραία στο λουτράκι!

Γίνονται πραματάκια…
Βγαίνει εύκολα η καμπάνα ή θέλει σπέσιαλ τουλς και ιστορίες;

1 Like

Είναι έυκολη η διαδικασία με βάση το βιβλίο. Μια βίδα και ασφάλεια το κρατάει στη θέση του! Έχω πάρει διάφορα καινούργια ανταλλακτικά που θα του αλλάξω παράλληλα, ρουλεμανάκια κλπ. επίσης θα μετρήσω και τη μηχανική τρόμπα λαδιού να δω τυχόν φθορές.

Θα δείξει!

Το Ευαγγέλιο μπροστά σου και όλα καλά θα πάνε.

1 Like

1 Like

Αντίστροφη μέτρηση!

Ψήνεται κανείς να πάμε το πρώι από φλαταδούρα που ξεκινάει από μέγαρα η κινέτα? Είναι και λιγότερα χμ.

Εννούσα να ξεκινήσουμε το προηγούμενο βράδυ για νυχτερινή φλαταδούρα

:joy:

Θα 'ρθεις δε θα 'ρθεις?

Το έψησα λέμε!
Θέλω να την κάνω αυτή τη βόλτα.

Αναφερόμουνα στη νυχτερινή. Το ξέρω ότι θα έρθεις.

Γνωρίζεις ότι έχω ένα φετίχ να είμαι 30λεπτά νωρίτερα όπου πάω

Κι εσύ γνωρίζεις ότι ο @est έχει ένα φετίχ να πάει μια ώρα αργότερα όπου πάει.

3 Likes

Πφφ…υπερβολές!:stuck_out_tongue_winking_eye:
Λοιπόν. Να τα βάλουμε κάτω.
Τι ώρα να είμαστε εκεί; 9:30; 10:00;
Θέλουμε 1 ωρίτσα σκάρτη δρόμο. Άρα 8:00 να ξεκινήσουμε για να έχεις και το φετιχιστικό σου μισάωρο. :upside_down_face:
Όσο για τις «φλαταδούρες» δεν έχω θέμα. Μόνο μη χαθούμε.