Διημερο μετα σκηνης 5-6/5

Για πειτε ρε παληκαρια θα εκδραμουμε το αλλο ΣΚ;
Και που;
Και ποιοι;

Εγω ειμαι τριημερακι ήδη

Αλλα το βλεπω και για το επομενο. Ειμαι μεσα εκτως απρόοπτου

2 Likes

Που βοσκεις ρε;

Εγώ θα μπορώ σε ένα μήνα από τώρα,νομίζω είναι το τριήμερο του αγ.πνεύματος .

Κι εγώ μαζί σου είμαι για να έχω ξεμπερδέψει από εργασίες κλπ

Έγινε αυτό που φοβόμουν Καπετάνιε. Η Σέβη δουλεύει υπερωρία το Σάββατο.

Να κανονίσω να πάμε Σπαθοβούνι τη Κυριακή για προπονησούλα και φαγητό;

Αυτή η υψηλή συμμετοχικότητα στις συζητήσεις του forum είναι που με τρελαίνει…

Eπειδη τελικα απ’ οτι φαινεται παλι δεν μπορουμε να συντονιστουμε ας το καψουμε και αυτο το ΣΚ και ας κανονισουμε για καποιο αλλο

Το σενάριο να τα “βρεις” με συνάδελφο το τελευταίο ΣΚ του Μαϊου (τριήμερο Αγ. Πνεύματος) παίζει;

Έχουμε πολύ καιρό να πάμε μια καλή On-Offάδα συντονισμένοι σα παρέα.

Εγώ θα μπορούσα από Παρασκευή 25/5 μέχρι και απόγευμα Κυριακής 27/5 (δηλαδή διήμερο διανυκτερεύσεων). Τη Δευτέρα 28/5 (Αγ. Πνεύματος) εργάζεται η γυναίκα και θα αναλάβω τον μικρό.

Δυσκολο αλλα θα δω…

Τι εγινε ρε παιδες? Διακρίνω εναν ηλεκτρισμο στην ατμόσφαιρα ή ιδεα μου ειναι??

Και ομολογω Στεφανε οτι το παρακατω μνμ δε το πολυκαταλαβα ρε φιλε…

Ο άνθρωπος εξέφρασε έναν προβληματισμό σε σχέση με τη συμμετοχή μερικών στο φόρουμ. Τι δε καταλαβαίνεις να στο εξηγήσω;

Έχω μπει στη φάση που θέλω να συντηρήσω λίγο τα μηχανάκια μου. Υποτίθεται πως θα γινόταν τώρα κοντά αλλά το πλάνο άλλαξε και πρέπει πρώτα να φτιάξουμε το αμάξι της συζύγου. Το θέμα εκδρομή ΣουΚου για μένα είναι οφφ προς το παρόν.

Ώρα είναι να αρχίσουμε τις παρεξηγήσεις μεταξύ μας. Αστειεύομαι ρε φίλε, τι ηλεκτρισμός στην ατμόσφαιρα; Δεν υπάρχουν τέτοια πράγματα.

Edit: Έγραψα μια πρόταση για Σπαθοβούνι σε εκείνο το σημείο και περίμενα μπας και ενδιαφερθεί κανένας. Δεν έλαβα απάντηση και αστειεύτηκα, αυτό είναι όλο.

Αλήθεια στο Σπαθοβούνι τι φάση παίζει; Εκτός από την πίστα δλδ θέλω να πω τι είχες στο μυαλό σου;

Στο Σπαθοβούνι εντός της πίστας υπάρχουν μικρές “έξοδοι” που δημιουργούν ένα πιστάκι με στροφιλίκια, αναβάσεις/καταβάσεις και μικρά αλματάκια, όλα κατάλληλα για μοτό.
Τυγχάνει να γνωρίζω τον ιδιοκτήτη Ηρακλής και με μια μικρή συμμετοχή συν το φαγητό που θα φάμε στο ταβερνάκι του νομίζω πως θα περνούσαμε όμορφα.

Μια ιδέα ήταν.

3 Likes

Να το κανονισουμε ρε φιλε. :love_you_gesture:

Αν μαζευτούμε 5-6 νομίζω πως θα έχει πλάκα.
Και φτιάχνει ένα κατσικάκι γαστράτο με πατάτες ο άτιμος ο Ηρακλής…

Εκεί παλαιότερα έχουμε οργανώσει αρκετούς αγώνες σκοποβολής με αεροβόλα και πάντα κλείναμε με φαγοπότι…

Θα πρέπει όμως να ρωτήσω τι χρήματα θέλει γιατί είναι και οι αυτοκινητάκηδες που πηγαίνουν, καλύτερη μέρα είναι τα Σαββάτα νομίζω.

Ωραία ιδέα :+1: