Καλοκαιρινή εξόρμηση - 6-8 Ιουλίου

Θα ξεκουβαλήσουμε φέτος;

Μία καλοκαιρινή ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ. Θέλω όμως να είμαστε όλοι παρόν. Τουλάχιστον 2 βραδιές στο βουνό…

Δεν έχει σημασία το που, δεν με ενδιαφέρει το πότε, δεν σκέφτομαι καν το πώς…

3 μέρες θέλω στα βουνά, ποτάμια, φαράγγια, δάση της γαμημένης τούτης χώρας… Δύο βράδυα παρέα, στον κόσμο μας…

Πείτε πότε μπορείτε και πάμε να ζήσουμε για λίγο.

Μην σας νοιάζει για διαδρομές, ύπνο, φαγητό… Παρέα και καλό τσίπουρο έχουμε οπότε δε μας λείπει τίποτα…

Μουσικούλα, τσίπουρο και καλοκαιρινές βραδιές στα 1000+ υψόμετρο… Ξωκλήσια, ξεχασμένα χωριά, αλπικά λιβάδια, μοναδικά τοπία, γέλια…

Πείτε πότε μπορείτε να το κανονίσουμε.

2 Likes

Μαναρι μου :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

Γιαυτο τον αγαπώ. Ειναι ρομαντικος ποιητής :rofl:

Μεσα οποτε, οπου, όπως

1 Like

Ημερομηνίες πείτε οι δύσκολοι να δούμε πότε συμπίπτουν

Εκτός από το σκ της 24 Ιουνίου… Για την ώρα είμαι available…για όλα τα υπολοιπα

Σαν πολυ δυσκολο αγορι θα τα βαλω κατω θα τα υπολογισω και θα σας ειδοποιησω αν δεν παω σε κανα ψυχιατρειο μεχρι τοτες απο την ελλειψη χωματοβολτας :scream:

Από τη πλευρά μου πιθανές ημερ/νίες είναι τα παρακάτω ΠΣΚ:

01-03/6
08-10/6 (δύσκολο αλλά υπάρχουν κάποιες πιθανότητες)
15-17/6
29/6-01/7
06-08/7 (δύσκολο αλλά υπάρχουν κάποιες πιθανότητες)

τι λετε για 02-03\6 το μονο οτι την κυριακη δουλευω νυχτα και ως τις 17.00 πρεπει να γυρισω

Εγώ μέχρι τέλη Ιουνίου έχω πήξιμο οπότε θα προτιμούσα Ιούλιο. Αν βέβαια βρούμε ημερομηνίες που να βολεύουν όλους μέσα στον Ιούνιο τότε θα κόψω τον κόλο μου αλλά παίζει να είμαι όπως στις κονίστρες.

2 ιουλιου βγαινω σε αδεια οποτε το σ\κ 5-6 ιουλιου μπορω

Όπως τα βλέπω τα πράγματα, πιο πιθανό για μένα είναι το 15(απόγιομα)-16-17 Ιουνίου.
Για Ιούλιο λογικά το σουκου που λέει ο Πάνος θα είμαι οκ.

1 Like

Δεν θα φύγεις για διακοπές μιας και θα βγεις σε άδεια;

Προσωπικά μέχρι τέλος 27/6 θα είναι πολύ δύσκολο για μένα μιας και έχω υποχρεώσεις στο Πανεπιστήμιο.

Οπότε μέχρι τώρα από τις απαντήσεις οι πιο πιθανές ημερομηνίες είναι οι εξής:

29/6 - 1/7 (μπορείς @est μιας και είναι τελευταίο ΣΚ του μήνα;)
6/7 - 8/7

Πείτε και οι υπόλοιποι. Σκοπός είναι να βρούμε μια ημερομηνία που να μπορούμε ΌΛΟΙ, αν αυτό είναι εφικτό.

Απλά για 29/6 εγώ θα μπορώ να ξεκινήσω απόγευμα μετά τη δουλειά.

Κι εγώ και νομίζω όλοι όσοι δεν έχουν άδεια…

Δυστυχώς εγώ δε μπορώ γιατί 30/6 με 1/7 έχω κλείσει σε ξενοδοχείο στο Κάλαμο για ξεκούραση και μπάνια με την οικογένεια!

Το ήξερα αλλά το είχα ξεχάσει…

Οπότε πάμε για 6/7 - 8/7

5-6/7 εγραψε ο MoNiker αλλά ειναι Πέμπτη,Παρασκευή, @MoNiker ??

Αν κλείσουμε για τότε θα πάω το Σάββατο να αλλάξω και τα λάστιχα, πάω να ξαναβάλω τα “μαμά”

7-8 τοτες αφου

Το τελευταιο σ/κ του μηνα ειμαι πρωι αλλα εχω ελπιδες να το αλλαξω οποτε παμε για τελος αυτου του μηνα η 7-8 του αλλου(ιουλιου);