6° Χωμάτινο Κυνήγι Θησαυρού, ΣΥ.ΜΟ.Φ.Ε! - 20/10/2019

Την Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019 θα πραγματοποιηθεί το 6° Χωμάτινο Κυνήγι Θησαυρού με Roadbook, του ΣΥ.ΜΟ.Φ.Ε !!! Το σημείο συγκέντρωσης-εκκίνησης θα είναι στο parking του καταστήματος “ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ”, Λεωφ. Πόρτο-Ράφτη & Βενιζέλου. Η εκκίνηση θα δοθεί στις 10:00πμ. Για τη διευκόλυνση σας και την ομαλή διεξαγωγή του παιχνιδιού, καλό θα είναι να βρίσκεστε στο χώρο 40 λεπτά νωρίτερα.

Η συμμετοχή είναι ΔΩΡΕΑΝ.

Ο τερματισμός θα είναι στον Κουβαρά. Υπάρχει καφενείο και ταβέρνες. Ως χώρος συγκέντρωσης έχει οριστεί το καφενείο.
Την Πέμπτη 17 Οκτωβρίου θα γίνει ένα σύντομο briefing στο χώρο της λέσχης, 8:30 - 10:00μμ.

• Τηρούμε τον Κ.Ο.Κ. οδηγούμε προσεκτικά και με ασφάλεια.
    ΔΕΝ είναι αγώνας, είναι παιχνίδι, και ο σκοπός μας είναι να περάσουμε ευχάριστα.
    ** Να έχετε μαζί σας νερό και στυλό.

https://www.google.com/maps/place/%CE%A3%CE%BA%CE%BB%CE%B1%CE%B2%CE%B5%CE%BD%CE%B9%CF%84%CE%B7%CF%82/@37.8868494,24.0028047,17.6z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x479cbe24d815813b!8m2!3d37.886151!4d24.004734

7 Likes

Το ψήνει κανείς; Πλάκα θα έχει.

1 Like

Εγώ :point_up:t4:
Είχα πάει στο περσινό και ήταν ωραία.
Πάμε να κάνουμε και τα από κει χώματα της Αττικής.

2 Likes

Θα έχω κάνει και την αλλαγή λαδιών μέχρι τότε!

Βραπ βραπ!!!

2 Likes

Και εγώ στην ομάδα!

2 Likes

Λες να… Το ψήνω!

3 Likes

Πςςςςς. Αυτο με συγκλόνισε. Αντε γεια λεμε.

Τρελοκοτσιδακια θα χαρω πολυ να σε δω.

1 Like

Ωραια λοιπον. Εχουμε ομαδουλα των 6 και αν σιγουρευτεί και ο Γκογκος 7. Καλα ειναι.

Σημερα το βραδυ εχει μπριφινγκ που λεν και στο κοριο μου. Οποιος μπορει να ερθει, θα ειναι καλο να παρει μια ιδεα. Ειδικά οποιος τρεχει κυνήγι πρωτη φορα.

Θα τα πουμε εκει οσοι ερθετε. Αλλιώς τα λεμε την κυριακη.

3 Likes

Τελικά το breefing ήταν πιο πολύ beerfing.

:beers:

2 Likes

Μορνινγκ…

Τι θα κάνουμε αύριο? Θα συναντηθούμε κάπου να ξεκινήσουμε?

Λεω καλητερα να βρεθουμε στο σημειο συναντησης που εχει ορισει ο συμοφε γιατι θα χασουμε χρονο αμα εχουμε κι αλλο σημειο για μας.

10 ξεκιναει οποτε θα πρεπει να ειμαστε εκει νωρις. Εμεις θα ειμαστε εκει 9 να πιουμε το καφεδακι μας.

:rofl::rofl::rofl:

Το εσβισε η λουγκρα. Λες και δε μπορω να το δω. :rofl::rofl:

Τι θες μωρη λινατσα? Να ανεβουμε παρεα? Ελα να ανεβουμε παρεα. Στις 8 να εισαι εξω απο το χιλτον

Το έσβησα… λόγω νο προμπλεμ.

Δε το έχω τελικά για αύριο. Καλά να περάσετε!

Πας για μονοπάτια;

Έλα ρε, θα έχει πλάκα.

Κατι προεκυψε και αν κανω κατι θα ειναι μετα τις 11. Ελπιζω!

Μεχρι και ο παρατεταρτος ειναι εδω και καραφλας αφαντος
Παλι κοτεψε ρπστμ

1 Like

:fu:

Ωραία ήταν!
Μπράβο στα παιδιά που το ετρεξαν!

Είναι πολύ όμορφο τελικά να καβαλάς μαούνες σε κοτρόνες και να βλέπεις όμορφες χαμογελαστές φάτσες…

Τελικά ο συνδυασμός ποιος ήταν; :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 Likes

Βασικά, το παρτικόφερ τι ήταν;