6o ENDURO FESTIVAL ΜΕΓΑΡΩΝ - 9 Φεβρουαρίου 2020

Νταξ. Το ψυγείο μάλλον γλύτωσε και από τη βόλτα χάσαμε ένα πολύ μικρό κομμάτι στο τέλος.

Η βόλτα ήτανε Γ Α Μ Η Σ Τ Ε Ρ Η.

Ο καιρός πολύ καλός, όμορφη διαδρομή με επίπεδο δυσκολίας που με πήγε ένα βήμα παρακάτω.

Ο μούσιας έδωσε πόνο. Τον αφήσαμε να κάνει τα δικά του, και συνεχίσαμε οι δύο μας με τον Μήτσο. Ο ρυθμός μας ήταν ιδανικός! Η καλύτερη έκπληξη για σήμερα ήταν που ήρθε το κουλάδι και ευχαριστηθήκαμε βόλτα!

5 Likes

έλα ρε πρόλαβες κα το τσέκαρες? Ωραίος. Φτήνα την έβγαλες. Μόνο η ταλαιπωρία ήτανε!
Στο ίδιο σημείο έπεσα και εγώ!

Το έβγαλα για να μην χάνω χρόνο αν χρειάζεται να παραγγείλω άλλο. Κάνουν και ένα μήνα να έρθουν αυτά τα κινέζικα και δεν ήθελα να χάσω τη βόλτα στο Λουτράκι τον άλλο μήνα.

1 Like

βαλε το το μοτερακι να ζεσταθει για να το σιγουρέψεις στη πρωτη ευκαρία!

2 Likes

5x ποιο γρήγορος στο rendering!
Να μου έρθει και το ssd να μπορώ να βάλω τα videakia πάνω. Ο εξωτερικός δισκος πονάει!

Πφφφ ΚΤΜ και διαφυγή δε πάνε μαζί. Αλλά το 350 ειναι πανέμορφο!

6 Likes

-Τι θες?

-Θέλω Κατουρήσω… ο επιδειξίας. Το πρωί μας μιλούσε για αντρικούς κώλους στα ντουζ και στη βόλτα απάνω θέλει να τον πετάξει έξω!

6 Likes

Εγώ εσύ που τον είχε μόνιμα έξω είσαι καλύτερος :grin:

1 Like

Δε μπορώ να κρύψω την επιρροή των φυσικών διεγερτικών είναι γεγονός

Εκεί στο Βαρικό γυρναγαμε κι εμείς την ώρα που οι περισσότεροι τρώγατε (μην πω χωνευατε το) μεσημεριανό! Δεν ξέραμε για την εκδήλωση και κατά τύχη επιλέξαμε να πάμε προς τα κει. Ήταν πολύ ευχάριστο να βλέπουμε τόσα μηχανάκια μαζεμένα (ιδίως έξω από ταβέρνα!! :fork_and_knife: )
Ο Κώστας έκανε πολλές αλλαγές στο ΧΤακι μου, το μετέτρεψε σε άλογο, πρώτη φορά που ανεβαίνω σε μηχανάκι και δεν φτάνω κάτω. Το νέο λάστιχο στη νέα 18αρα ζάντα είναι καταπληκτικό, πέρασα μέσα από λάσπες και δεν κούνησε ούτε για αστείο. Βέβαια τη τούμπα δεν τη γλίτωσα, σταματημένη :flushed: Είχε να μου συμβεί καμιά δεκαετία :flushed: :joy: :joy:
Επίσης τα μασπιέ μετατοπίστηκαν προς τα κάτω οπότε πλέον μπορώ να σηκωθώ (κάτι που πριν δεν γινόταν με την καμία)
Γενικά ήταν μια βόλτα όμορφη, με αγωνία, και καλό καιρό!
Τους φιλικούς μου χαιρετισμούς στην παρέα του φόρουμ! :vulcan_salute:

7 Likes

Αντε ρε χαμενα βαλτε κανα βιντεο να γουστάρουμε

1 Like

Πάρε μανάρι

5 Likes

Εγκαυλωσαμε…

:love_you_gesture::love_you_gesture::love_you_gesture:

1 Like

πως να μην θελω βολτα αυριο…οεο.
ωραιος :ok_hand:

1 Like

«…κάποιος έχει φαγωθεί να με περάσει…» και συνεχίζει να τον γράφει στα πατάρια του…
:joy:

1 Like

Δυνατοί !!

1 Like

Άλλο ένα από το όμορφο ρεματάκι

5 Likes

Άμα μπορεί ας περάσει ρε φίλε, τόσο χώρο είχε. Τελικά δεν πέρασε γιατί σταμάτησε.

Καυλα ηταν το λασπορεμα

Σι γιού σουν μπιτσιζ…
Να μου κρατατε σε φορμα το καραφλο αγορι να ερχομαι που κ που να το γλενταω…

5 Likes

Άντε, διακοπάρες σε νησάρα!
Μήτσο, ντοντ γιου γουόρι αμπάουτ ένυθινγκ ναούμε. Όλα καλά θα πάνε.

3 Likes