Εκδρομικο enduro

Ετικέτες: #<Tag:0x00007fe5b2ef0c28>

γεια σας κ απο μένα ειμαι ο Στέλιος μου αρέσει το εντούρο κ μια φίλη μου ειπε για σας για τις ωραίες εκδρομές που οργανώνεται …εχω ενα husaberg fe 450 .
οταν κ αμα κανονισετε κάτι ειμαι μέσα!

3 Likes

Καλώς ήρθες Στέλιο :beers:

Όταν κανονιστεί κάτι θα το δεις στην αντίστοιχη ενότητα. :+1:

Καλώς μας βρήκες!

:+1:

Καλως ηρθες λοιπον :+1:
Βαλε καμια φωτο απο το πιστολι :metal:αν θες και πες μας μερικα πραγματακια,πχ.του κανεις χλμ. στην ασφαλτο?,το πας μονο κοντινα η προφανως εχεις τρειλερ για μακρινες εντουραδες?

Καλώς το παιδί…

Ενδιαφέρον μηχανάκι έχεις…

Αν θέλεις να γράψεις δυο λόγια για αυτό …πλζ κάντο σε ξεχωριστό νήμα.

Θέλουμε και φωτό…:wink:

Καλώς τον! Κι εγώ. Θέλω πλΕροφοριες για το μηχανάκι σου! :blush:

1 Like

Καλώς τον Στελλάρα. Κ husaberg k Ktm900. Έχει να πει…:smile:

Καλως ηρθες

Εγω δε θελω πλΕροφοριες για το μεκανακι σου… … … θελω βολτα το μεκανακι σου :sunglasses:

(αν διαβασεις απο τις καρχιες του φλορουμ κατι κακοβουλα σχολια οτι θα κινδυνεψει αν μου το δωσεις μη δωσεις σημασια, απο την κακια τους τα λενε. Το γεγονος οτι εσπασαν και τα δυο μηχανακια μου ειναι εντελως τυχαιο περιστατικο)

Το " S. Paraman" το εχω πετυχει σε κατι βολτες του Κασιμη, ετσι θυμηθηκα αυτην εδω την επεισοδιακη βολταρα μας … …

Τι γαματα ειχαμε περασει :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

Καλως μας ηρθες λοιπον, και καλες εντουροβολτες να εχουμε (πρεπει να φτιαξω το παπακι μου :tired_face::tired_face:)

ευχαριστώ Mich χαιρομαι που με εχεις ακουστα όντως με τον Κασιμη ειμαστε φιλοι
ελπιζω να σε θυμηθώ όταν βρεθούμε!

Καλα δεν εχουμε βρεθει καπου, δε τον ξερω προσωπικα τον Κασιμη. Αλλα τον παρακολουθω.

Βαλε μας καμια φωτο απο το χουζαμπεργκ να το χαζεψουμε

Δεν το θέλεις αυτό πίστεψε με …
Καλώς ήρθες :beers:

1 Like

καλως σας βρήκα μαγκες !!
:sunglasses:

Φωτο απο την τελευταία βόλτα στο δάσος γραμμένης Οξιας!

8 Likes

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

Πολύ ωραίος ο Μπεργκος των 70°,νομίζω ότι αυτό το μοντελο καταργήθηκε απο την KTM …

:heart_eyes:

Ωραίο

Κάνει κάτι μλκιες η ΚΤΜ ώρες ώρες…
Ωραίο μηχανάκι Στέλιο! :metal:

Μάλλον δεν ήθελε (πραγματικό) αντίζηλο για τα δικά της μοντέλα (αυτά που γράφουν ktm τέλος πάντων)

Μας το είχες δώσει δικάβαλο, θυμάσαι ρε; Στο Γραμματικό. Άλογο σκέτο είναι.:slight_smile: