Εντουρόβολτα στα Γεράνεια 08/03/2020

Το αθλητικό σωματείο ΜΟ. Λ.Π. διοργανώνει εντουροβόλτα στα Γεράνεια στις 8 Μαρτίου 2020.

Η εκκίνηση θα γίνει στην Περαχώρα Λουτρακίου από τις 10:00 - 11:30.

Εκεί θα βρίσκεται και η γραμματεία όπου θα συμπληρώνονται επιτόπου οι συμμετοχές με το κόστος τους να ανέρχεται στα 15 ευρώ.

Η διαδρομή θα είναι 75 χλμ

περίπου, εύκολης έως μέτριας δυσκολίας με ποικιλόμορφο τερέν και υψόμετρο έως 800 μέτρα, σηματοδοτημένη κυρίως με κορδέλες αλλά και σήματα enduro.

Ο ανεφοδιασμός θα είναι στο 50χλμ και η μεταφορά του από και προς την γραμματεία θα γίνει από την οργάνωση.

Δίπλα στην εκκίνηση της διαδρομής θα υπάρχει για όλους τους χωμάτινους φίλους κορδελιασμένο πιστάκι.

Οι μοτοσυκλέτες θα πρέπει να είναι σε καλή κατάσταση και οι αναβάτες να φέρουν τον κατάλληλο εξοπλισμό (κράνος, γάντια, μπότες, θώρακα, επιγονατίδες, κλπ).

Σημείωση: Βενζινάδικο υπάρχει στην Περαχώρα, 100 μέτρα από τον χώρο της γραμματείας.

Για οποιαδήποτε επικοινωνία με το αθλητικό σωματείο.

Τηλ. 6948008082 Νίκος

Τηλ. 6974314702 Παναγιώτης

Πηγή: https://www.facebook.com/groups/177514248944479/permalink/3141728439189697/

3 Likes

Θα πάμε και μια Λουτράκι φέτος :+1:

2 Likes

Το έχει βάλει ήδη το ψηλό αγόρι ρε. Ακόμα και στα τόπικ αργός ρε πστμ…

1 Like

Παρακαλώ ασκώ το δικαίωμα διαγραφής άκυρου καθυστεριμένου ποστ!

Να σε κάνω μια συγχώνευση με το ψηλό αγόρι; Σου εγγυώμαι ότι θα σου αρέσει!

2 Likes

Όλοι οι καλοί χωράνε…
:grin:

2 Likes

Να υπενθυμίσω ότι είναι αύριο!

Καλημέρα

1 Like

Καλημεροκαλησπέρες.
Κατά πάσα πιθανότητα έχω αδειόχαρτο
:hushed:
:four_leaf_clover:
:metal:t4:

3 Likes

Οκτώ η ώρα στο περίπτερο.

3 Likes

Καλη διασκεδαση ρεμαλια.
Στεφ γαμησε τους ρε. Κρατα τη σημαία των ντιαρζεταδων ψηλα.
Ριξε …τσο και …λο στο προδότη.

2 Likes

Μη τον αγχωνεις. Κάνει αύριο τη παρθενική του βόλτα και αμέσως να του ανοιξεις το …λο.

2 Likes

Όπα γκάις. Το τζαπόνι είναι ακόμα στο γκαράζ μου, και θα είναι μέχρι να ψοφήσει.

:nun:

Το μόνο που με αγχώνει είναι αν θα αντέξει το ευρωπαϊκό παρτάλι να πάει μέχρι το Λουτράκι (και να σκεφτείς ότι ούτε καν μου πέρασε από το μυαλό όταν πήγα το ντιάρ μέχρι το Σεράγεβο)…

2 Likes

Ααααααααχχχχ
:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
.
.
.
.
.
.

Υγ. Γαμιεσαι :fu:

1 Like

Ρε συ αφού τα έχουμε πει… όλα καλά θα πάνε.
:beers:

2 Likes

Τι εγινε κοριτσια. Το πήραμε το καστρο??

Υστερα απο αγωνιαρικη πολιορκια, ολα τα εδαφη κατακτηθηκαν απο ολα τα πορτοκαλι που με τολμη βαφτιστηκαν στη ζωνη του πυρος και φυσικα με την ενισχυση κιτρινων δυβαμεων υποστιριξης.

3 Likes

Ειχαμε καμια δήλωση τυπου… κατεμαρα ρε μνια ή γαμιουντε τα τζαπανια κλπ, απο κατι νεους αντιφρονούντες που κυκλοφορουν τωρα τελευταια??

Θελω ολα να μου τα πειτε

Τι δήλωση? Ο ανθρωπος έσβησε το μηχανάκι, κατέβηκε, έπινε καφεδάκι και το βλέμα του αχανές. Λουσμένος στη λήθη της σιωπής αλλά μόνο λήθη δεν ηταν. Σκαρφάλωνε και έστριβε και εστίαζε στον ορίζοντα για το επόμενο στροφιλικί που θα μπεί. Και όλα αυτά στο καφέ. Καμία επαφή με το περιβάλλον.

Κάτι του έκανε το μηχανάκι. Δε ξέρω αν έβαλε το πρωί βενζίνη. Δε ξέρω τι έκανε. Δύο λεπτά τον άφησα μόνο του.

Κάτσε να μας πεί ο ίδιος όταν συνέλθει

ΥΓ: Δεν έχει απαντήσει. Μάλλον γιατί ακόμα το χαιδεύει!

1 Like

Πάω άλλη μια βόλτα στο γκαράζ τώρα που μου το θύμισες. Επιστρέφω.

2 Likes