Εντουρόβολτα στα Γεράνεια 08/03/2020

Ο @pan το πήγε βόλτα το μηχανάκι! Και νομίζω βιώνει τα πρώτα σημάδια ενός κάγκουρα ΚΤΜ! Να πατάει ότι δεν είναι ΚΤΜ και DRZ! Τα περνάει από πάνω στη κυριολεξία μερικές φορές!

Ιδού!

3 Likes

Μλκ μου το χαλασατε το μαναρι.
Πηρε κτμ και δε σταματάει να βοηθησει.
:tired_face:

3 Likes

Αυτό το έκανα πάντα ρε

Κάνεις λάθος. Σταμάτησα, τον ρώτησα αν θέλει βοήθεια να το σηκώσουμε, και μου είπε όχι. Αν με δεις γαμοεντουρά, ρίξτε μου μια κλωτσιά στο πρώτο φαράγγι.

3 Likes

Ένα KTM πρέπει να οδηγείται και να πηγαίνει σαν ένα ΚΤΜ

3 Likes

Ωραίο σημείο ήταν αυτό το τελευταίο Νίκο. Λούνα Παρκ!

Μήτσο όχι, μάρτυρας εγώ. Έβαλε το χεράκι του για να ξεκολλήσω κανα δυο τρεις φορές. Παραμένει αλληλέγγυος.

2 Likes

Μη του δίνεις σημασία. Προσπαθεί να με εκδιώξει από την παρέα για να μην το κερνάω :tea:. Δεν θα του περάσει όμως. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 Likes

Παρατηρώ στροφή προς την ποιότητα… πράσινο το τσαγάκι για ευεξία! Ρε για δες οι κάτοχοι ευρωπαϊκών…
:grin:

3 Likes
4 Likes

Πήρα και τα εύσημα. Ευχαριστώ ρε :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

1 Like

Αναρωτιέμαι πόσους χρειάστηκες να ξυπνήσεις για να καταλάβεις τι έλεγα!

Δεν κατάλαβα. Απλά άκουσα ένα “μπράβο Γιώτη”… Μπορεί να έλεγες ότι έχω ωραίο πάτο, είμαι μ@λ@κ@ς, ξέχασα τα χέρια σπίτι, κλπ… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

1 Like

Βασικά είχα κάποιες υποψίες αν φορούσες διχτυωτό ή όχι.
Αλλά ακούστηκε σαν να ανεφερόμουνα στη στρωτή οδήγηση και καλά.

Έδειξε πάντος να ευχαριστήθηκες το 6days και πολύ φοβάμαι οτι μπορεί να ειναι εξίσου μεταδοτικό!

Από την επόμενη βόλτα θα είμαι χωρίς σακίδιο πλάτης. Τράβηξα το μυη από το γαμάτο ανέβασμα λόγω βάρους. Όταν σταμάτησα να οδηγάω και κρύωσε το σώμα κατάλαβα πόσο σοβαρά μπορεί να είνα. Στο σπίτι δε μμπορούσα να στρίψω το κεφάλι. χοχοχο

Πήρα τσαντάκι μέσης και υδροδοχίο. θέλω να κανω μια πατεντα για να βάλω στο μηχανάκι τους λεβιέδες.

Μόνο όταν πάμε διήμερο και πάνω.

Πολύ, αν και ήταν τα πρώτα μου χλμ στο χώμα. Κάποια στιγμή άρχισα να λύνομαι και να το συνηθίζω, αλλά θα έλεγα ότι αυτό έγινε από τα μισά της διαδρομής και μετά. Σημεία τα οποία με το DRZ τα περνάω αέρα, σε αυτή την βόλτα μου ήταν πιο δύσκολα. Θέλει λίγο δουλειά για να το μάθω.

Πολύ καλά έκανες. Ταλαιπώρια ήταν το σετάπ που είχες μέχρι τώρα.

3 Likes

Ανέβαζες συνέχεια ρυθμό και του έπαιρνες τον αέρα. Και εκεί που περίμενα να ανοιξεις γκάζι να με γεμίσεις γαρμπίλι απλα έβρισκες πρόσφυση με όσο γκάζι χρειαζότανε. Να το ευχαριστηθείς το μηχανάκι και απροβλημάτιστο… φτου φτου

Καλές βόλτες αγορινά!

ΥΓ: Θα μιλάμε για χέρια και προσπεράσματα και άλλα μετά από συμμετοχή με δελτίο αθλητή!

3 Likes

Θα πάρεις μέρος στο πρωτάθλημα;

Τελικά όταν 2 με πορτοκαλί συζητούν η κουβέντα καταλήγει στο:

Γι’αυτό τα βγάλανε ρέντι του ρέις…
:rofl:

5 Likes

Τι να του πω ρε άμα μου λέει για δελτία αθλητή;

1 Like

Ωραίο το ράντομ_μάμπλιν’ βιντεάκι Νίκο. :beers:
Όμορφα μέρη περάσαμε πάλι…
:drooling_face:

1 Like

Έτσι όπως ρώτησες πάντως ήταν σα να ψήνεσαι… σα να έψαχνες παρέα!

1 Like

Εδύ δε θες συμμετάσχεις τώρα που έχεις χωμάτινο?