Το ειδα, μ'αρεσε, δειτε το!

Έπρεπε να περιμένω την κατάλληλη στιγμή!

4 Likes

-Έλα ρε… μην είσαι μλκς, δωστο μια βόλτα!

• Είναι καινούργιο ρε συ, το στρώνω.

• Μην ανησυχείς, εδώ δίπλα θα πάω… θα το ακούς κιόλας… μαλακωσά θα το πηγαίνω…

3 Likes

Ζαλίστηκα… Πολύ κάφρος ο τύπος…

1 Like

Επειδή οι βαθύτερες φιλοσοφικές αναζητήσεις γίνονται την ώρα που πατάς τον @Mitch στον σβέρκο…

1 Like

:moniker_kerasma:

Όλα απλά είναι φίλε… όσο απλά σηκώνει σούζα το διχρονάκι για να περάσει τον κορμό…:grin:

1 Like

5 Likes

Οι παρταλολάγνοι του φόρουμ θα τον έχουν βγάλει έξω μόνο και μόνο από τον τίτλο του βίντεο…

Πάντως όπως λέει κι ένας σοφός “δεν έχει σημασία τι οδηγάς, αλλά πώς το οδηγάς”. Ο τύπος έχει χεράκια και περνάει ένα σωρό κουλάδια. Και με παπί να το έκανε, πάλι κάποιους θα τους τα έσκαγε. Αν το έκανε με κανά ΚΤΜ, είμαι σίγουρος ότι θα πέρναγε ακόμα περισσότερους.

Η αμφίεση του μου θύμισε τον παρακάτω τύπο που είχε δείξει ο adventureOz σε σχετικό βίντεο. Με αυτό το XL (185 νομίζω) είχε ξετρυπισει πολλούς σε αγώνα Enduro. Μάλιστα σε κάποια σημεία σταμάταγε για να βοηθήσει κάποιους αναβάτες που κολλαγαν στην διαδρομή :laughing:

4 Likes

Εντάξει καλός είναι ο οδηγός αλλά μην ξεχνάτε… είναι κίτρινο το μηχανάκι και βοηθάει. :sunglasses:

2 Likes

Κατεμ κανει πατακι χονδα. Στο ιαπωνικο gp.
Tι αλλο θα δουμε

2 Likes

Σημεία των καιρών… Έρχεται το τέλος του κόσμου!

Πάει τάπα γιατί αν κλείσει το γκάζι, θα του σβήσει!!!

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

2 Likes
5 Likes

Χρειαζόμαστε κορίτσια στο άθλημα!

Βολέψου με τον @Mitch τώρα και θα δούμε τι θα κάνουμε. Γιού γκατ ε πόιντ πάντως.

Καλά το πάει…
Αλλά όχι…σαν τους λεβέντες :rofl::rofl::rofl:

Με κάνει να αναρωτιέμαι τι ποσοστό τζιες έχουν οι Κινέζοι σε σχέση με την παγκόσμια αγορά…

Αφού εκεί τα φτιάχνουν ρε, είναι φτηνά.

1 Like
4 Likes