Το ειδα, μ'αρεσε, δειτε το!

Σίγουρα κάτι παρόμοιο θα γινότατε και στην ελλάδα!

2 Likes

Χμ… δεν ξέρω… σε κάτι τέτοια είμαστε καλοί.

(Ειδικά αν είχε να κάνει με τη συγκεκριμένη πολυαγαπημένη χώρα με την χιλιοπολυαγαπημένη πρεσβεία, μπορεί και να περνούσαμε τους αγγλάρες σε συμμετοχή)

2 Likes

Με ευρωπαικά κονδύλια φυσικά!

Έκοψα το βιάγκρα αλλά δε κατάλαβα γιατι δε το χρειάζομαι πια…

4 Likes

Για τους αρχαιολάγνους

5 Likes

Μια χαρά τα περάσανε με 700 δολάρια συνολικό μπάτζετ.

Σπόιλερ: τα Ηονδα δεν τα κατάφεραν…
Σπόιλερ 2: όλοι δίχρονα θα πάρουμε…

2 Likes

Μλκ τι γαματο προτζεκτ. Ζηλεψα.

2 Likes

Τι ζηλεύεις ρε συ;
Κι εμείς για εκεί το πάμε… με 30 χρονών μηχανάκια να κάνουμε εντούρο! :grin:

4 Likes
3 Likes

Δύσκολο για MX…πολύ μεγάλος…και είναι πολύ απαιτητικό σπορ…

1 Like

Τρελλό conditioning όλα αυτά τα χρόνια. Θα ήθελα να τον δω να το κάνει!

1 Like

Λες και το πρωτάθλημα που τρέχει δεν είναι απαιτητικό…
Οκ, άλλο πράμα και το δέχομαι. Αλλά έχει χτίσει όλα αυτά τα χρόνια και δύναμη και αντοχή.

Κατά τα άλλα, άλλος ένας που θα πάρει σύνταξη πριν τον Ρόσσι. (Μλκ μου τρέχει στο παγκόσμιο από το '96 :astonished: )

1 Like

Και για να μη ξεχναμε οτι Ειδικα οι επαγγελματιες οδηγοι δεν κρίνονται μονο απο το αποτελεσμα. Απο διατροφες και καθημερινες ωρες γυμναστηριου ειναι επισης κατι που παρακολουθειται στενα και επισης αξιολογουν τις εικανοτητες ενος αναβατη ως συνολο

Δες ηλικιες που εχουν λαβει μερος σε ντακαρ . Δες ποσο μικροι ξεκινησαν καποιοι και ακομα τρεχου υστερα απο καταπονησεις και χειρουργια.

2 Likes

Νταξι ειναι πολυ απαιτητικό το μοτοκρος. Θελει αντοχή. Αλλα ο Ντοβι ξερει καλα τι εστί μοτοκρος. Χρονια τωρα. Για να το λεει συμενει οτι βασταει ακομα.

Ζητούνται σφυροκαλεμα

Υγ. Το οτι οι ιταλοί συμφώνησαν με τους κινέζους, για το τι θα κανουν στην ελλαδα με ξεπερναει.

2 Likes

Καλό μήνα ρεεει!

3 Likes

Μλκα μου Πρωταπρηλιατικο αστείο ήταν…

Το χάψα κανονικότητα…

1 Like

Λεπτομερεις αναλυση του αγαπημενου agp pr7

4 Likes

Γράσσο / Locktite / Ροπόκλειδο…

Πουθενά

:joy::joy::joy:

2 Likes

Έβαλε ρε συ. Και ροπόκλειδο στις μπουκάλες και γράσο στο ρουλεμάν λαιμού… στο κάτω-κάτω, αυτός το φτιάχνει, αυτός θα ξέρει…

1 Like