Έλα πάρε πάρε!

Διάφορα αξεσουάρ/ανταλλακτικά/μπλιμπλίκια σε χαμηλές τιμές που βρίσκουμε στο διαδίκτυο.

Μάσκα της Ισπανικής Hebo στα 28 ευρώ και σε διάφορα χρώματα.Ωραία λεπτομέρεια ο οδηγός για το σωληνάκι του φρένου.

Επίσης σε διάφορα χρώματα και απ’το ίδιο κατάστημα κλειστές χούφτες της Hebo στα 15 ευρω.

2 Likes

Ωραία ιδέα :+1:

Το κορυφαίο (νομίζω) μοντέλο της Forma στα 200 ευρω,είναι πια φτηνότερες και από τις Terain TX .

http://www.motomarket-shop.gr/eksoplismos-anabath/mpotes/off-road/3426-mpotes-off-road-forma-predator-mayres

Τυχεροί οι «φορούντες» 44-45…

Έχει στοκ και σε άλλα χρώματα και νούμερα http://www.motomarket-shop.gr/eksoplismos-anabath/mpotes/off-road

1 Like

Σωστός! (έχεις και Χόντα άλλωστε…)
Είχα μπει από κινητό και δεν το έψαξα παραπάνω.:wink:

Πολύ θα ήθελα ένα ζευγάρι

:yum:

Να ξέρεις…ότι είναι αρκετά βαριές…και χοντροκομμένες…σε σχέση με τις terrain tx.

Δεν λέω βέβαια να μην τις πάρεις δεδομένου.ενου ότι είναι γνωστό τις προσφορές…αλλά δοκίμασε τες πρώτα.

1 Like

Έχει και για σουζουκι :stuck_out_tongue_winking_eye:

Δεν τις έβαλα για μένα μόνο …έχω δει αρκετα reviews και λενε πολυ καλα λογια πλην του βαρους (λογικό βέβαια για τις ενισχυσεις και την ποιότητα που έχει ).
Ίσως πάω να τις δοκιμάσω .

Εγώ θα τις έπαιρνα …αλλά με απέτρεψε ο υπάλληλος…

Μου λέει…“βάλε στο ένα πόδι την μια και στο άλλο πόδι την άλλη”…RoboCop…κυριολεκτικά!

Δεν είναι για ερασιτεχνική χρηση

Για εμάς τους Pro μια χαρά είναι :joy:

3 Likes

Επειδή δεν έχω και ήθελα να πάρω, μαζί με 20% επιπλέον έκπτωση βγαίνει γύρω στα 14 ευρώ+μεταφορικά. Όποιος ενδιαφέρεται ας το πει σύντομα ή ας σωπάσει για πάντα.

Δεν σωπαινω…μεσα και γω :heart_eyes:

εγω θελω αυτο για να κανω την διαφορα :sunglasses:

Ίδιες σκηνές,ίδιοι υδρόσακοι …κανονικά στρατιωτάκια θα γίνουμε.
Count me in Γιώτη

Ή είμαστε squad ή δεν είμαστε ρε φίλε :stuck_out_tongue:

Ξέχασα να πω ότι παίζει και αυτός που έβαλε ο @Mitch με 2 λίτρα υδροδοχείο. Αν ψήνεται κάποιος για αυτόν αντί για τον 1,5 λίτρο μπαίνει και αυτός με +20% έκπτωση.

Έφυγε. Με γειά μας.

1 Like