Φιλικό Εντούρο - Κονίστρες 2018

Μπορεις να κανεις μια αρχη κοβοντας το γαμοτσιγαρο.

Που μου ησουνα στο γαμοσυχτιρι οπου μας ειχε βγει η γλώσσα και στους τρεις, και εβγαλες το τσιμπλικι και μου ατμιζες. Χαμενε

Και ηταν ετοιμος και ο αλλος ο αθλητης να το βγαλει.

Χαμενοι

1 Like

Μμμμμμμ, μαλιστα, καταλαβα
Τους γαμησατε ολους στον αγωνα… :joy::joy::joy::joy:

Ζήλεψα αφού! :grin:

(Σόρρυ αλλά δεν έχω τον χρόνο για να γράψω πολλά τώρα… θα το κάνω μετά από το σπίτι, που θα σκέφτομαι και τον Μόνικερ…:kissing_heart:)

1 Like

Τι…δεν βγήκατε πρώτοι;

@υπολοιποι…ευτυχώς δεν πήγαμε…ρεζίλι θα μας είχαν κάνει…:sunglasses:

Δυστυχώς είχαμε τεχνικό πρόβλημα σε ένα μηχανάκι της παρέας και αναγκαστήκαμε να εγκαταλείψουμε 5-10 χλμ πριν το τέλος. Εξάλλου φιλικό ήταν. :yum:

1 Like

Δεν απαντάω σε χοντράδες και το κάνω μόνο και μόνο από λεπτότητα κλπ

Δεν θα το έλεγα. Ίσα ίσα που κάναμε και εντύπωση. Μέχρι και πρόσκληση για ιδιωτική ξενάγηση στο βουνό λάβαμε.

1 Like

‘‘Και συνέχισε να ρουφάει τον ναργιλέ του με αρχοντικό στυλ …’’

2 Likes

Ισα ισα το αντιθετο θα ελεγα…το μοτιβο μας by @mitch(beer&uro ρε μνια…θα σεβεστε) επιβεβαιωθηκε :sunglasses:Τα υπολοιπα αλλη ωρα,τωρα οδηγαω και αντι για δρομο βλεπω κουνιστρες :heart_eyes: :metal:

Να σας κάνουν;;;;

Να τους προσεχείς αυτούς…μερακλής στα πίσω πίσω…αμαρτία είναι…:joy:

Όλα για τους ανθρώπους είναι φίλος :+1:

Braap…

Ειναι περιπου εντεκα το βραδυ αλλα η γαμιστερη πανσεληνος μας δινει φως

6 Likes

61ος στους 135 που τερματησαν την ειδηκη :sunglasses::sunglasses::sunglasses:

Μπορει να μη τους γαμησα ολους, αλλα πιστευω ημανε το πρωτο ονοφφ :grinning:

Εχω ενα καλο χαρτι για τα τρολλαρω ασχημα τον Βιρλα που τερματησε 98ος
:joy::sunglasses:

5 Likes

Απορώ γιατί δεν πήγαμε από το 1ο pro… ευκολάκι δείχνει…

.
.
.
.
.
.
.
.
.
:joy::rofl::joy:

1 Like

Μαλακια σας!
…Θα γαμουσατε :joy:

1 Like

Κι άλλο ένα βιντεάκι του ιδίου οδηγού με διάφορα στιγμιότυπα της βόλτας για να δείτε κι εσείς λιγάκι τι είδαν τα δικά μας μάτια… (οκ, τα δικά μας μάτια τα έβλεπαν σε πιο αργή κίνηση από τα μάτια αυτού του οδηγού…:joy: )

Για το ΣουΚου…
Ό,τι και να πω είναι λίγο… γιαυτό δεν θα πω τίποτα!:stuck_out_tongue_winking_eye:

Όχι εντάξει… θα πω τόσα όσες και οι φωτό που έβγαλα! :grin:

Αυτάααααα!:stuck_out_tongue:

3 Likes

Μεχρι να ανεβασουμε οτι βιντεο εχουμε(ουτε Λαδωνα δεν εχω φτιαξει :joy:)αρκεστειτε στα αλλα βιντεακια :rofl:Το μερος δεν παιζεται ελληνικο ρομανιακς :heart_eyes:

Εδώ θα βρείτε φωτογραφίες (κάτω κάτω ποστ έχει λινκ),εχει δικές σας αλλά δεν μπορεσα να τις κατεβάσω στο κινητο
http://forum.dirt-bike.gr/forum/viewtopic.php?f=20&t=22504&st=0&sk=t&sd=a&start=60

edit κατεβασα καποιες αν θετε ψαξτε και για άλλες,νομιζω ο μονικερ πρεπει να εχει 2-3 ακομα

5 Likes