Μια παλιά ιστορία

Ετικέτες: #<Tag:0x00007f3789cbbca0>

Μια ωραία παρεούλα είχε δημιουργηθεί παλιότερα από παιδιά που θαύμαζα για τα κατορθώματά τους.
Αυτούς βρήκα τυχαία εδώ μετά από τυχαία αναζήτηση mototrail(η παλιά ιστορία) και είπα να κάνω λογαριασμό για να μαθαίνω νέα τους.

Δημήτρης το όνομά μου κι ένα gs1150 η εδώ και 2 μήνες μοτοσικλέτα μου.

Καλώς σας βρήκα.Πάντα όρθιοι και καλό υπόλοιπο καλοκαιριού…

6 Likes

Καλώς τον!

Από την άλλη, δύο Μήτσους με 1150 πώς να το αντέξω; :yum:

1 Like

Καλώς τον συνονόματο και team mate.

Πες μας λίγα λόγια ποιος είσαι για να σε καταλάβουμε ρε φίλε από τα παλιά. (Έκτως αν είσαι από τα πολύ παλιά άρα δε γνωριζομαστε)

1 Like

Ρε καλώς τον Μητσο…

…μας ξετρυπωσες …

Μεγειες η Μπέμπα.

1 Like

Καλώς ήρθες Δημήτρη! Εδώ είμαστε άλλη κατάσταση, λίγο πιο οικογενειακή!

1 Like

Γεια σου ρε Δημητρη

1 Like

Χρησιμοποιώ το όνομα omega(Ω) σε όσους μοτοσικλετιστικους χώρους έχω λογαριασμό.
Η πρώτη επαφή με φόρουμ έγινε στο Transalp Forum μιας και υπήρξα ιδιοκτήτης τριών XL600V.Έχω κρατημένες φιλίες καθώς και σχέσεις αλληλοσεβασμού με κάποια παιδιά από εκεί.
Ασχολήθηκα ενεργά σαν συντονιστής ένα διάστημα στο Mototrail.net του φίλου τότε Απόστολου(Drake Ramore) όπου κι έδεσε η ομαδούλα των παιδιών πιυ αναφέρω στο αρχικό μου ποστ.Δυστυχώς έκλεισε ο συγκεκριμένος χώρος…
Διατηρώ λογαριασμό σε moto.gr,advride.gr,motoparea.gr,gsmotoclub.gr χωρίς όμως να έχω ενεργή παρουσία σε όλα για διαφορους λόγους,όχι απαραίτητα κακους.

Είμαι στα 45,γονιός 3 τέκνων και σε γενικές γραμμές χαμηλών τόνων.Πειραχτήρι με κόσμο που με γνωρίζει και ξέρει το χιούμορ μου καθώς και με ευφράδια όπου έχω κάτι να πω.
Θέλω να πιστεύω επίσης ότι έχω καλό αυτί.
Δεν μου αρέσει να με προσβάλουν/προσβάλω καθώς και η αγένια.

Το GS δεν ήταν προτεραιότητά μου αλλά μια παρκαρισμένη καλή αγγελία μαζί με άλλες που ποθούσα.Εκεί που το πρότεινα σε άλλους βρέθηκα να το αγοράζω,δίνοντάς του ευκαιρία όπως και στο προηγούμενο CBF600S.

Αυτά τα λίγα από εμένα.
Θα σας παρακολουθώ… Βρίσκω λίγο δύσκολη την πλατφόρμα αλλά… είναι αρχή.

1 Like

Ωραίος.

Καλώς ήρθες και πάλι.

:+1:

1 Like

Ωραίος. Χαίρομαι που σε γνωρίζω. Ελπίζω να σε γνωρίσω κι από κοντά.

Εδώ είμαστε όλοι πιραχτιρια οπότε μπορείς να μας πειράζεις κι εμάς κι ας μη μας ξέρεις.

Το μπεμβε. …?? Σοφή επιλογή

Είναι επίσης εξαιρετική επιλογη για χώμα. Κάνει πολύ χώμα αυτό το μεκανακι.
Παρά πολύ χώμα. Εντουρο… μότο Κρος. …

Και δε παθενει τίποτα. …μα τίποτα. … ειδηκα αμα κάνεις χώμα. … στο χώμα δε παθαινει τίποτα

2 Likes

Καλώς τον Δημήτρη!Καλοτάξιδο το νέο απόκτημα :+1: