Τα βιντεακια μας! Το Κουστουριτσα μου μεσα

Μερες σαν την σημερινη, που για καποιο καταραμενο λογο δεν ειμαστε στο βουνο αλλα πινουμε το καφε, την μπυρα ή το τσιπουρο (αναλογα την ωρα της ημερας) μπροστα σε ενα πισι, συνηθως χαζευω βιντεακια απο βολτες μας ή και αλλων. Νομιζω ολοι μας το κανουμε.

Ας μαζεψουμε εδω τις υπερπαραγωγες μας λοιπον για να ξερουμε που θα υπαρχει υλικο να χαζεψουμε, να νοσταλγησουμε, να γουσταρουμε και να εμπνευστουμε για τις επομενες εξορμησεις. Και επισης να μην ψαχνουμε απο καναλι σε καναλι στα προσωπικα μας ακαουντ.

Ξεκιναω με ενα παλιο βιντεακι που ειχα καιρο να χαζεψω (και λογω του κρυου των ημερων). Ειναι μια χιονισμενη που ειχαμε κανει με το κοτσιδα στα περιξ του μαραθωνα με το ντομυ και το βαπορι μου, η πρωτη του χρονου. Εντζοι…

10 Likes

Saturday I have decided to get a lone ride, was a wetty day, a bit muddy but not too much, however I start from the bottom of Varibobi as we always do, warming up slowly.
I decide to get the road to the αγογο, to show to @Mitch where and how is ending the road.
I try to avoid the classic traffic of Saturday so I turn around the mountain reaching a place where I never been before… It was an hard path, beautiful, were I could test myself and raise up my riding level, however the wet and slippery ground make things difficult… I fall… I fall… I stuck … I shout to the bike, to myself, and to mother nature like only a Wookie know… Arghuargrarahrghuau!!!
But I heep up until I broke the front brake lever, I lost Alf of the paraflu … Then I return back. Happy !
No pain, no gain!
I hope you njoy the clip guys.

9 Likes

A hard day for both of you and the bike.
But for sure a day to remember.
:beers:
Nice video!

2 Likes

I need to lose weight… Poor bike I have pity of her.
Cheers ! :clinking_glasses:

2 Likes

Μιας και δε θα παμε να ντιστροι μονοπατια αυτο το σουκου, ας χαζεψουμε μια παλια βολτίτσα στην Λαυρεωτική.

Ειναι αυτη οπου το ντιαρζετ αρχισε να δείχνει ποσο καλα θα τα περασουμε τα δυο μας ( και οι γυρο μου).

Ειναι εκεινη η καταραμενη βολτα οπου επεσα στην ανάγκη ενός… χονδα… :nauseated_face::face_vomiting:

2 Likes

Φίλος έφαγες πόρτα και δεν το πήρες χαμπάρι

:tired_face:

Γαμιολες

Ωραια λοιπον.

Παμε μια βαρυμπομπη-μαραθώνα

4 Likes

Που πα ρε μπαρπα καραμητροοοοοο!!!

6 Likes

Πήγε όμως ο μπαρμπαΚαραμήτρος :wink:

Δεν θυμάμαι να έχω περάσει από το συγκεκριμένο.

Μου φυγανε τα σφραγισματα…

3 Likes
5 Likes
5 Likes

Ελιωσα :joy:
Η ελενη να απομακρυνεται και εσυ να τραγουδας :Ποιο καλη η μοναξια απο σενα που δεν φτανω…
:joy:

1 Like

:joy::joy:
Πιο καλη η μοναξια,
:rofl::rofl:

2 Likes

όλο μονος σου πας ταξίδια και εμένα στα παπα σου…μου ελεγε η κοπέλα, οπότε πήγαμε μια βόλτα γυρω γυρω απο τις Άλπεις και ιδού το βιντεάκι

9 Likes

Ωραίο βίντεο και κοματάρα από τους χιλιομοδιώτες :metal:

3 Likes