Παραλίες του Ιονίου- 2ήμερο

Το σχέδιο είναι απλό, πιάνουμε από Αχαγιά και πάμε μέχρι Ζαχάρω όσο μπορούμε από παραλίες.

Ενδεικτικά Καλογριά, Κοτύχι,Καϊάφας κλπ.

Ιδανικές συνθήκες για προπόνηση στην άμμο, σε αρκετά μεγάλες για τα δεδομένα της Ελλάδος παραλίες. Όποιος σκέφτεται ταξιδάκι στην Τυνησία δεν πρέπει να το χάσει.

Οι λεπτομέριες γνωστές και δεν χρειάζονται συζήτηση, κοιμόμαστε όπου βρούμε, τρώμε ό,τι βρούμε και έχουμε για γιουσουφάκια τα φορτηγά.

4 Likes

Λοιπόν η σκέψη είναι για Κυριακή- Δευτέρα 18-19/2/2018. Αν υπάρχει ενδιαφέρον αλλά ο χρόνος είναι λίγος και ψήνεστε για τη άλλη βδομάδα και πάλι μέσα είμαι.

Με τρελα και κορδελα εξαλλου χρειαζομαστε προπονηση στην αμμουδια.Πολυ καλη ιδεα :sunglasses: :heart_eyes:

Τωρα ειδα για την δευτερα εχω υποσχεθει στον μικρο χαρταετο.Κυριακη ειμαι μεσα σιγουρα παντως για βολτα.

Για το άλλο ΣΚ;

Δυστηχως τα περισσοτερα σ/κ δουλευω και δεν εχω αργιες στην δουλεια(οπως και το επομενο),συμπτωματικα εχω τετραημερο σ/κ-δ/τ και ηταν ευκαιρια,παντως για κυριακη ειμαι μεσα,θα δω και για δευτερα.

Εμείς μικροί πετάγαμε χαρταετό για μέρες …όχι μόνο την Κ.Δευτέρα …
Ωραία ιδέα Γιώτη,αν τελικά πάτε 18-19 να πάτε και εδώ …

Ε ναι, ένα event με τον Πάνο Βαβίλη δεν το χάνω! :stuck_out_tongue:

Ποιός το χέζει αυτόν,να πάτε για την κ.Fani Kourtopoulou :sunglasses:

Τώρα αλλάζει το πράγμα…

3 Likes

Νομίζω ένα τέτοιο event θα μας έκανε καλό για να είμαστε φρέσκιοι την επόμενη μέρα :stuck_out_tongue:

Από την άλλη… Θέλω γκάζια στη παραλία ρεεεεεεεεεεεε

1 Like

com-optimize

2 Likes

Ρε φίλε…
Αυτα ειναι προσωπικα μας
Πρεπει να βλεπουν ολοι τις αντιδρασεις μου οταν με περιποιεισε?

14 αναρτήσεις συγχωνεύθηκαν σε ένα υπάρχον νήμα: Ζήρεια - Χελμός - Μαίναλο 18-19/02/2018

Παίδες μετέφερα κάποιες απαντήσεις σε αυτό το νήμα σε ένα νέο γιατί άλλαξαν τα σχέδια και δεν θα πάμε παραλία, οπότε κρατάω αυτό το νήμα όσο πιο καθαρό μπορώ για να το κανονίσουμε στο μέλλον.