Ποικιλϊάδα Vol.II

Άυριο το πρωί για (χαλαρή) βολτίτσα στο Ποικίλο,το ραντεβού είναι στις 8:59 και ξεκινάμε στις 9.
Σημείο ραντεβού https://www.google.com/maps/dir/38.0540713,23.6845538/38.0540756,23.6845485/@38.0541843,23.6843473,213m/data=!3m1!1e3

3 «Μου αρέσει»

Αμα εχει πολυ πολυ πετρα θα ερθω :sunglasses:

1 «Μου αρέσει»

Έχει πέτρα …και πολύ πολύ και καλής ποιότητας (ΑΑ Δυτικού τύπου)

2 «Μου αρέσει»

Χαλαρή σαν τη vol.I που κοψοχωλιαστήκαμε με τα γκρέμνια;

Όλα καλά θα πάνε,χαμηλό βουνό το Ποικίλο χαμηλά και τα γκρέμια,

1 «Μου αρέσει»

Εγω θα δουλευω(τι πρωτοτυπο :smiley:) αλλα μετα απο καιρο την τζουρα μου την πηρα επιτελους :smiling_imp:

πικ ορ νεβερ χαπεντ

Cu there …

Cu!

wind free2go

Μηπως ειδατε καναν γαμοεντουρα…???

3 «Μου αρέσει»

Δεν περίμενα να μην μας φωνάξεις στην κηδεία πάντως :frowning:

Είχε και καφεδάκι μετά;

1 «Μου αρέσει»

Το μνημοσινο που πηγασου καναμε ρε.

Αφου δε μπορουσες εσυ ειπαμε να τον τιμήσουμε εμεις

2 «Μου αρέσει»

Στην πρώτη βόλτα του Νίκολα με το ΤΤ είχαμε δήλωση…
Του αρέσουν τα μονοπάτια!
:metal:t4:

5 «Μου αρέσει»

Και που λετε, κααααααποια στιγμη ηρθαν οι γαμοεντουραδες και αφου τα ειπαμε λιγακι χωθηκαμε στο βουνο για σκληρο-αντρικο-χαρντκορ-ενδουρο-προπονηση που μας ειχε ταξει ο @pan

Τι?? Δε βλεπετε πουθενα τον pan?? Ε νταξι ειναι πολυ καλος στα λογια, μη περημενετε να τα κανει και πραξη.

Ακομα δεν εχει βρει το θαρος να βγει στο βουνο και κρυβεται στην τρογλη του. Μολις χαλασουν κανα δυο ακομα απο τα παρταλια μας θα ξεμυτισει και θα κανει τον καμποσο!!!

Προπονηση για να δουμε το νεο αποκτημα της παρεας στον φυσικο του χωρο και ο νιος δηλωσε ευχαριστημενος, ικανοποιημενος αλλα και … … … … κουρασμενος … νεολαια ρπστμ

5 «Μου αρέσει»

Η αληθεια ειναι οτι τον ριξαμε με την μια στις κροκαλες του ποικιλου και στα μονοπατακια αλλα ευχαριστηθηκε το νεο αποκτημα και βγηκε απο το βουνο με χαμογελα

Ο μιστερ καντιλης απο την αλλη ειχε γκαυλες για μπραπα μπρουπα… …

7 «Μου αρέσει»

Μπαινουμε στο πρωτο μονοπατακι με τον τουτουρα να ελίσσεται σαν χελι :stuck_out_tongue_winking_eye:

Το βλεμμα του μιστερ καντιλη ολλ δι μανε’ι’

Συνεχεια μονοπατιου εξω απο το δασακι

Εδω μας βριζει γιατι φοβοταν μη το γρατσουνισει :yum:

7 «Μου αρέσει»

Σταση για τσιγαρο,… … και παλι σταση και παλι σταση :yum::stuck_out_tongue_winking_eye:

Και μετα απο καποια μονοπατακια και φλαταδουρες καταληγουμε στο γνωστο ανηφορι

Την προηγουμενη φορα ειχα μπανισει μη πετρουλα την οποια ερωτευθηκα και ειπα σημερα να τις κανω μερικες αγκαλιστες :smiling_face_with_three_hearts: :kissing_heart:

Ο μιστερ καντιλης απο την αλλη εκοβε βολτες πανω κατω :stuck_out_tongue_winking_eye:

Το γλυκο αερακι εφερε απο τα κατω μερικα πουπουλα και ακουστικαν και καποια κοκοκοκοκο απο κει χαμου :stuck_out_tongue_winking_eye::yum::hatching_chick::baby_chick::hatched_chick::rooster: ετσι αφου συναντηθηκαμε απο αλλο δρομο την καναμε για καφεδακι και το ληξαμε…

6 «Μου αρέσει»

Κάποια στιγμή και μετά απο τόσες στάσεις λέει ο Mr.Kantilis ‘εγω ήρθα για τις φωτογραφίες’ :rofl:

7 «Μου αρέσει»