Πνεύμα VS Πολιτική (-οι)

10 + 10 εικόνες!

Βλέπεις τις παρακάτω εικόνες και λες, οκ υπάρχει ελπίδα, ο τόπος έχει γεννήσει σοφία, πολιτισμό, τέχνες!

Μετά βλέπεις τις παρακάτω εικόνες…

1 Like

@STF με την ελπίδα θα μείνουμε…

Παντού πολιτικοί. Πνεύμα ελάχιστο…

17/12/18 εντυπώσεις Nikou Gerontaki - Αθλητική Λέσχη Μοτοσυκλέτας Ωρωπού από την ΑΜΟΤΟΕ:

"_Λοιπόν επανέρχομαι στο θέμα γενική συνέλευση ΑΜΟΤΟΕ. Πήγα με χαρά στη Καλαμάτα , να μεταφέρω της άποψης των σωματείων που εκπροσωπώ και των αθλητών, που είμαστε μαζί σε όλη την αγωνιστική χρονιά και με εξουσιοδότησαν κατά κάποιο τρόπο να μεταφέρω τις απόψεις τους για την αγωνιστική μοτοσικλέτα στην Ελλάδα. Δυστυχώς δεν μπόρεσα να τοποθετηθω και να πω την άποψη μου, όχι ότι με εμπόδισε κάποιος η μου το απαγόρευσε το Δ.Σ. απλά η συνέλευση πήρε κατ εμέ λάθος δρόμο, στάθηκε μόνο στο οικονομικό κομμάτι και την έγκριση του απολογισμού και προϋπολογισμού και δυστυχώς σε προσωπικές διενέξεις !! Φάγαμε όλο το βράδυ με θέματα που μπορεί να διευθετήσει το αρμόδιο πειθαρχικό όργανο στην κάθε περίσταση και το συμπέρασμα μου για την συνέλευση από άγνοια ασχολήθηκε με λάθος πράγματα. Δεν ξέρω από ΑΜΟΤΟΕ, ξέρω όμως από συνέδρια και συνέλευσεις. Δεν δόθηκε χρόνος στα σωματεία μέλη να τοποθετηθούν , να βάλουν τα θέλω τους στο τραπέζι , να ανταλλάξουν απόψεις και να βάλουν στόχους για τα επόμενα χρόνια … …

1 Like

Την αλλη φορα που εσυ(η οποιος αλλος)κατεβειτε στην γειτονια μου,ριχτε συρμα να πιουμε κανα καφε ρε παιδια.

1 Like

Δεν είναι ότι είμαι αισιόδοξος απλά ξέρω πως άνθρωπος περνάει τις συνήθεις εναλλαγές μεταξύ αυτοκαταστροφικού και δημιουργικού. Ζούμε τη φάση της παγκόσμιας αυτοκαταστροφικότητας. Θα επανέλθουμε ως ανθρωπότητα.

1 Like